KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16516374

nr 1651 6374

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, hus vid vatten. Akvarell, bildmått: 20x37 cm, yttermått inklusive ram: 38x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 18:40:13

21/10 18:33:35 1      Vinnande bud